Wdrożenie Systemu Dziekanatowego

Rozpoczęły się prace nad wdrożeniem nowego systemu kompleksowej obsługi dziekanatów obejmujące takie obszary jak tok studiów, rozliczenia finansowe, pomoc materialna i stypendia, studia podyplomowe, rozliczenia pensum, wirtualny dziekanat oraz rekrutacja. Podmiotem wdrażającym jest firma PCG Academia działająca przede wszystkim w obszarze szeroko pojętych usług cyfrowych kierowanych do uczelni wyższych. Wartym uwagi są zapewnie nowe funkcjonalności przewidziane w systemie takie jak powiadamianie studentów o zmianie zajęć, w pełni responsywna strona wirtualnego dziekanatu wraz z dynamicznymi harmonogramami oraz wewnętrzny obieg dokumentów (podań, wniosków itp.), które student będzie mógł składać do określonego dziekanatu. Termin zakończenia wdrożenia to maj 2019. Zakładamy jednak, że większość najważniejszych funkcjonalności będzie dostępna już od października 2018 r.