MedicLearn na fali wznoszącej

Szanowni Użytkownicy, System Obsługi Testów i Egzaminów Elektronicznych to już zbiór ponad 6 tysięcy pytań! Oczywiście przekłada się to z korzyścią na naszą aplikację MedicLearn, w której znajduje się ponad 4 tysiące pytań z LEP oraz LDEP. Warto też wiedzieć, że nadal trwają prace nad rozwojem aplikacji a to co zaplanowaliśmy w najbliższym czasie to utworzenie widocznych na starcie kategorii tematycznych, oddzielających przedmioty o tej samej nazwie ale prowadzone na różnych Wydziałach oraz co najważniejsze – do końca marca chcemy udostępnić aplikację na system iOS. Mówiąc krótko, w pierwszej kolejności realizujemy to na co Państwo zwracają największą uwagę ponieważ ta aplikacja od początku powstaje z myślą o potrzebach studentów.

Jeżeli widzą Państwo, że w ramach jakiegoś przedmiotu jest zbyt mało pytań – powiadomcie o tym Wykładowców. Pytania do systemu wprowadzane są bezpośrednio przez pracowników poszczególnych Katedr i Zakładów, my natomiast zadbamy aby wszystkie zmieściły się w bazie danych i na Państwa smartfonach 🙂