Szkolenia z usług informatycznych – 30 styczeń i 1 luty 2019

Centrum Informatyki i Informatyzacji SUM uprzejmie informuje, że w dniach 30-go stycznia oraz 1-go lutego b.r. odbędą się szkolenia z zakresu usług informatycznych:

1. Elektroniczny System Obsługi Testów i Egzaminów + E-Dysk + System Zgłoszeniowy– czyli jak utworzyć elektroniczną bazę pytań oraz przygotować w oparciu o nią egzaminy, jak przesyłać między sobą pliki o dużym rozmiarze i gdzie je bezpiecznie przechowywać a także jak kierować zgłoszenia dotyczące problemów informatycznych (75 min)
  2. Wprowadzanie ocen do Wirtualnego Dziekanatu – szkolenie kierowane do nauczycieli akademickich, wprowadzających oceny do systemu dziekanatowego SUM (60 min)
  3. Generator Stron WWW – jak w prosty sposób przygotować stronę internetową jednostki (60 min)

Więcej informacji znajduje się w zakładce “Szkolenia“. Zapraszamy.